Information about cookies

Close [x]

We use cookies and similar technologies, including for the purposes of: providing services, statistics. Using the site without changing your browser settings means that they will be placed on your end device. Remember that you can always change these settings. More information

  Main site  
Main site
Notice
Notice
Subject: Komunikat dla Studentów, Słuchaczy i Doktorantów Dolnośląskiej Szkoły Wyższej
Notice for: Dolnośląska Szkoła Wyższa
Date of publication: 10/21/2020
Date of validity: 12/31/2020
Contents:
        Szanowni Studenci, Słuchacze i Doktoranci Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, 

w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo od dnia 24 października 2020 roku do 31 grudnia 2020 roku zajęcia w Dolnośląskiej Szkole Wyższej będą prowadzone w trybie zdalnym zgodnie z Zarządzeniem Rektora nr 35/2020.

Trudna sytuacja związana z pandemią i konieczność ponownego przejścia na nauczanie zdalne są wyzwaniem dla całej społeczności akademickiej. Dziękujemy za Państwa zrozumienie.

Dalsze decyzje dotyczące sposobu prowadzenia zajęć w 2021 roku będą podejmowane w zależności od rozwoju sytuacji epidemicznej w kraju.

Przez cały czas pozostajemy z Państwem w kontakcie, a wszystkie aktualne informacje będą publikowane w Wirtualnym Dziekanacie, USOSweb, na stronie www oraz w mediach społecznościowych Uczelni.

Specjalna zakładka z ważnymi informacjami znajduje się w Strefie studenta i doktoranta/ Informacje w związku z koronawirusem.

Realizacja zajęć w trybie zdalnym będzie odbywać się przy wykorzystaniu aplikacji MS TEAMS z Microsoft 365 oraz skrzynki e-mail w domenie DSW. 

Szczegółowe informacje jak korzystać z MS TEAMS znajdziecie Państwo w instrukcjach oraz na filmach instruktażowych, które są dostępne na stronie internetowej w zakładce Kształcenie w formie zdalnej.

W razie problemów technicznych prosimy o zgłoszenia mailowe helpdesk@dsw.edu.pl lub za pośrednictwem platformy https://helpdesk.dsw.edu.pl

Informujemy, że administracja Uczelni jest do Państwa dyspozycji. Kontakty do działów obsługi znajdują się na stronie www w zakładce kontakt na stronie Uczelni.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo własne oraz swoich bliskich zachęcamy do stosowania się do wytycznych Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego.

Życzę wszystkim wytrwałości i dużo zdrowia!

dr Joanna Minta, prof. DSW

Dziekan Wydziału Studiów Stosowanych
      
Author: Leciejewska Elżbieta
Harmonogramy DSW v. 4.3.0 b25 Copyright (c) 2020 APR System